تزیین جعبه کادو با ایده های خلاقانه و بسیار زیبا

۲۱ بهمن ۱۳۹۷
هدیه دادن یکی از عادت های قشنگ است که به بهبود روابط کمک می کند، اما آنچه که امروزه توجه خاصی به آن می شود تزیین هدیه به بهترین شکل است. رایج ترین روش در این زمینه استفاده از جعبه کادو است. شما به راحتی می توانید جعبه های مختلف و متناسب با سایز هدیه تان را انتخاب نموده و سپس با روش های مختلف به تزیین جعبه کادو بپردازید و از این طریق هدیه هایی زیبا و شیک را به کسانی که دوستشان دارید تقدیم نمایید.

روش های جالب و جدید برای تزیین جعبه کادو و هدایای ساده

ساخت جعبه کادو به روش های مختلف انجام می گیرد و شما با استفاده از مقوا و چسب و همچنین کمی خلاقیت می توانید اقدام به ساختن انواع جعبه کادویی نمایید. بعد از اینکه جعبه شما تکمیل شد باید به سراغ ایده هایی برای تزیین آن بروید. تزیین جعبه کادو را می توان با انواع روبان، گل های طبیعی یا مصنوعی، کاموا، کاغذ رنگی و… انجام داد که هر یک زیبایی خاصی به جعبه هدیه شما می بخشند. اگر شما نیز قصد تزیین جعبه کادویی را دارید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید و از جدیدترین و جذاب تزین ایده ها برای تزیین جعبه هدیه دیدن نمایید.

تزیین جعبه کادوتزیین جعبه کادوتزیین زیبای جعبه کادوتزیین روی جعبه کادویی

با روبان های رنگی و زیبایی که در دسترس دارید، پاپیون های جالب و بامزه درست کنید و با استفاده از آنها روی جعبه ها کادویی را تزیین نمایید. تزیین جعبه هدیه با روبان را می توان رایج ترین روش برای انجام اینگونه تزیینات دانست. عکس های زیر نمونه های زیبایی از تزیین کادو و تزیینات جعبه کادو را نشان می دهد که هر یکی می توانند الگوی مناسبی برای تزیینات شما عزیزان باشند.

تزیین جعبه هدیه جعبه کادو برای ولنتاین مدل جعبه کادویی شیک و زیباتزیین درب جعبه کادوساخت جعبه کادو با مقوا تزیین روی جعبه کادو با روبانساخت جعبه کادودیزاین جعبه هدیه

علاوه بر روبان می توانید از وسایل تزیینی مختلف برای تزیین جعبه های کادو استفاده نمود، در ادامه چند ایده خلاقانه و جالب برای تزیین جعبه هدیه را مشاهده می فرمایید که ضمن الگوبرداری از آنها می توانید با خلاقیت و ابتکار خود، زیباترین تزیینات را انجام دهید.

تزیین زیبای جعبه کادوتزیین جعبه هدیه با کاغذ رنگی

تزیین جعبه هدیهتزیین خلاقانه جعبه کادو

تزیین جعبه های کادوییتزیین روی جعبه کادو با مقوا رنگی

تزیین روی جعبه کادوتزیین جعبه کادویی با گل کاغذی

جعبه کادویی های زیبا و شیکتزیین جعبه های کادو

تزیین جعبه کادویی با گیپورتزیین روی جعبه کادو با گیپور

جعبه کادویی زیباتزیین زیبای جعبه کادو

تزیین جعبه کادو شیک و جدیدتزیین جدید و شیک جعبه کادو

استفاده از ترکیب رنگ مناسب نیز نقش مهمی در تزیین جعبه کادو دارد و می تواند جذابیت بیشتری به آن ببخشد، از این رو پیشنهاد می کنیم برای نتیجه گیری بهتر به رنگ مقوا، روبان و دیگر وسایل تزیینی به کار برده شده در تزیین جعبه هدیه توجه نمایید و با انتخابی صحیح زیبایی هدیه تان را چندین برابر نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید