بلا حدید سوپرمدل آمریکایی با حجاب اسلامی

۲۱ مهر ۱۳۹۷
چند سالیست که مدل های معروف و همچننی برند های معروف به حجاب در صنعت مد نگاهی ویژه دارند و این باعث شده است که تصاویر بسیار زیبایی از آنها منتشر شود که آن ها را در حجاب اسلامی نشان می دهد.

برندهای معروف دنیا بدون مانکن ها نمی توانند اثار خود را به نمایش بگذارند. صنعت مدلینگ صنعتی پولساز است که در ساسر دنیا دختران و پسران موفقی توانسته اند از طریق آن به شهرت برسند . از جمله این افراد دختران حدید هستند که جزو ۵۰ مدل برتر دنیا شناخته می شوند. چهره متفاوت بلا حدید سوپرمدل سرشناس با حجاب کامل اسلامی را در نیک صالحی ببینید.

 

بلا حدید با حجاب اسلامی

عکس های جدیدی از بلا حدید مانکن سرشناس بصورت محجبه منتشر شده است

عکس های جدید بلا حدید

بلا حدید سوپرمدل آمریکایی که همراه با خواهرش جی‌جی از مشهورترین مانکن‌های جهان هستند.

شماره ویژه اکتبر مجله هارپر بازار عربی با عکس‌هایی از بلا به انتشار رسیده که این مدل آمریکایی در بعضی عکس‌ها با حجاب کامل دیده می‌شود.

حدید از تبار فلسطینی و هلندی است. مادر او یک هلندی‌تبار و پدرش محمد حدید یک ثروتمند اهل فلسطین است.

بلا حدید با حجاب اسلامی

شماره ویژه اکتبر مجله هارپر بازار عربی با عکس‌هایی از بلا حدید به انتشار رسیده که این مدل آمریکای ی در بعضی عکس‌ها با حجاب کامل دیده می‌شود. حدید از تبار فلسطینی و هلندی است. مادر او یک هلندی‌تبار و پدرش محمد حدید یک ثروتمند اهل فلسطین است.

بلا متولد ۹ اکتبر است و سه روز پیش ۲۲ ساله شد. پدر بلا یکی از عکس‌های محجبه دخترش که برای مجله بازار گرفته شده را به اشتراک گذاشت و نوشت: “تولدت مبارک عزیزم. یک فرشته از ناصره… شاهزاده خانم عربی من دوستت دارم.”

لباس‌هایی که بلا پوشیده را مارین سره طراحی کرده و جواهراتش هم متعلق به برند بولگاری است. عکس‌ها نیز توسط ماریانو ویوانکو گرفته شده است.

عکس های محجبه بلا حدید

چهره بلا در این عکس‌ها نیز همچنان بی‌روح و عبوس به نظر می‌رسد. این نقدی است که بارها متوجه او شده و حتی بعضی از منتقدین می‌گویند اگر بلا یک چهره خشک و بی روح از خودش به نمایش نمی‌گذاشت، اکنون به اندازه خواهرش جی‌جی موفق و مشهور بود. با این حال بلا می‌گوید عادتی به لبخندهای مصنوعی ندارد و چهره بی‌روح هم جزئی از شخصیتش است.

جی جی و خواهرش بلا حدید در حال حاضر از بهترین و مشهورترین مدل های جهان شناخته می شوند. جی جی متولد ۱۹۹۵ و بلا متولد ۱۹۹۶ است. پدر آنها محمد حدید فلسطینی و مادرشان یولاندا حدید مدل سابق می باشند. این دو با سن کم آنقدر در صنعت مد و فشن پیشرفت کرده اند که نامشان در لیست ۵۰ مدلینگ برتر جهان قرار گرفته است.

منبع: ایران آرت

دیدگاهتان را بنویسید